16 лют, 2017 0 Коментарів

Телеком-гіганти протестували глобальну мережу 5G

Телеком-гіганти протестували глобальну мережу 5G

Компанії Deutsche Telekom, Ericsson і SK Telecom (SKT) провели тести мережі, яку вони назвали «першої у світі інтерконтинентальною мережею 5G». Даний крок повинен відкрити дорогу для появи розширеної служби глобального роумінгу з використанням поки не стандартизованої технології.

Провідна корейська компанія оператор мобільного зв'язку SK Telecom спільно зі своїми партнерами - оператором з Німеччини Deutsche Telekom і шведським розробником мережевого обладнання Ericsson - побудували і продемонстрували в дії інтерконтинентального мережу 5G (або 5G роумінг).

Система налаштована таким чином, щоб дати можливість абонентам кожного з операторів, які відвідують країну компанії-партнера, користуватися послугами 5G зв'язку, такими як Інтернет речей або підключені автомобілі, які вимагають наявності розширених каналів передачі даних, з тим же якістю, з яким вони користуються подібними послугами у себе вдома.

5G-мережі - мережі нового покоління, які прийдуть на зміну існуючим 4G мереж, за прогнозами, повинні стати доступні по всьому світу приблизно з 2020 року. Після цього до мережі будуть підключені мільярди пристроїв, і ці самі мережі повинні будуть забезпечити їм надшвидкі швидкості передачі даних - в той час як мережі 4G були оптимізовані лише для смартфонів. Крім того, мережі 5G повинні забезпечувати низьку ступінь затримки, а також мале споживання енергії.

Інтерконтинентальний мережу 5G, яка була протестована в середу, повинна вирішити проблеми з технологією «нарізки федеративної мережі». Вона розділяє одну фізичну мережу на кілька «зрізів», які можуть виділятися для різних служб, використовуючи програмну віртуальну мережу. Таким чином підвищується ефективність.

Компанія SK Telecom і її партнери розробили технологію нарізки мережі ще в 2015 році, проте, в рамках даного тесту вона вперше була випробувана за кордоном.

«5G - це не просто більш швидка мережу. 5G буде давати користувачеві широкі можливості у будь-якому місці і в будь-який час - навіть під час подорожей, при перемиканні з одного оператора на іншого, - говорить технічний директор SK Telecom Чой Жінки Сунг. - Нарізка федеративної мережі уможливить безшовне поділ платформи між операторами на глобальному рівні - в цілях безперервного і гарантованої якості обслуговування ».
Багато операторів мереж - не тільки SK Telecom і Deutsche Telekom, але також, наприклад, корейський KT, китайські China Mobile, KDDI і NTT, та й виробники обладнання - зокрема, Ericsson, Nokia і Huawei - визнають, що технологія нарізки мережі є ідеальної мережевою архітектурою для епохи 5G. Дискусії з приводу стандартизації мереж 5G тривають, і в SK Telecom сподіваються запропонувати напрацювання, отримані в результаті співпраці з Deutsche Telekom і Ericsson, як галузевого стандарту.

До розробки технології нарізки федеративної мережі мобільні оператори повинні були встановлювати різне обладнання для роботи різних служб в рамках мережі 5G. Таким чином, як пояснюють в SK Telecom, нова технологія повинна допомогти провайдерам телекомунікаційних послуг заощадити гроші.

Також дана технологія дозволить оператору надавати послуги глобально, що позбавить передплатників від необхідності укладення окремих угод з різними операторами.

Демонстрація технології проходила в корпоративному конструкторському бюро DT в Бонні, Німеччина, а також в лабораторії 5G компанії SK Telecom на території Центру водіння BMW на острові Йонгжонгдо в Інчхон. В процесі тесту співробітники ремонтного відділу розмовляли в режимі доповненої реальності за підтримки колег з гостьової мережі. Раніше, в червні, під час проведення в Шанхаї Всесвітньої з'їзду операторів мобільного зв'язку, компанії озвучували бажання провести такий тест. В SK готові продемонструвати в роботі передові технології під час чергового Всесвітнього з'їзду операторів мобільного зв'язку, який пройде в цьому місяці.

Детальніше тут: http://mediasat.info/2017/02/16/global-5g-network-test/
Vodafone Україна закриє старі тарифні плани МТС
Події 13 лют, 2017

Vodafone Україна закриє старі тарифні плани МТС

Мобільний оператор Vodafone Україна до кінця лютого закриває ряд архівних тарифів МТС....


У мобільного зв’язку наступного покоління з’явились назва і логотип
Події 13 лют, 2017

У мобільного зв’язку наступного покоління

Поєднання символів «5G» стало офіційною назвою стандарту мобільного зв’язку наступного покоління,...


Інфографіка: цікаві факти про соціальні мережі
Події 07 лют, 2017

Інфографіка: цікаві факти про соціальні мережі

Компанія Red Website Design опублікувала цікаву інфографіку з різними фактами про соціальні мережі....


Кремлевские гопники и Украина.
Коментарі 0 Комментариев

Кремлевские гопники и Украина.

Для того чтобы понять логику и смысл политических событий на России и как это будет икаться Украине, есть резон предварительно послушать замечательного писателя и публициста Виктора Шендеровича, который регулярно в передачах «Особое мнение" на Эхе...

16 бер, 2018
Новому Главе НБУ
Коментарі 0 Комментариев

Новому Главе НБУ

С 1991 года, Украина, уже по факту свершившихся событий, по сути не имела Главу Национального банка, который бы не толко соответствовал всем требованиям, которые должны быть соблюдены для, без преувеличения, одной из ключевых позиций в стране, но и...

15 бер, 2018
Фейкові новини від МЗС Угорщини – недолугість чи спланована акція?
Коментарі 0 Комментариев

Фейкові новини від МЗС Угорщини – недолугість чи спланована акція?

Минулими вихідними міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто повідомив світові, що на Закарпатті встановлено постійну присутність спостерігачів ОБСЄ....

12 бер, 2018