16 лют, 2017 0 Коментарів

Телеком-гіганти протестували глобальну мережу 5G

Телеком-гіганти протестували глобальну мережу 5G

Компанії Deutsche Telekom, Ericsson і SK Telecom (SKT) провели тести мережі, яку вони назвали «першої у світі інтерконтинентальною мережею 5G». Даний крок повинен відкрити дорогу для появи розширеної служби глобального роумінгу з використанням поки не стандартизованої технології.

Провідна корейська компанія оператор мобільного зв'язку SK Telecom спільно зі своїми партнерами - оператором з Німеччини Deutsche Telekom і шведським розробником мережевого обладнання Ericsson - побудували і продемонстрували в дії інтерконтинентального мережу 5G (або 5G роумінг).

Система налаштована таким чином, щоб дати можливість абонентам кожного з операторів, які відвідують країну компанії-партнера, користуватися послугами 5G зв'язку, такими як Інтернет речей або підключені автомобілі, які вимагають наявності розширених каналів передачі даних, з тим же якістю, з яким вони користуються подібними послугами у себе вдома.

5G-мережі - мережі нового покоління, які прийдуть на зміну існуючим 4G мереж, за прогнозами, повинні стати доступні по всьому світу приблизно з 2020 року. Після цього до мережі будуть підключені мільярди пристроїв, і ці самі мережі повинні будуть забезпечити їм надшвидкі швидкості передачі даних - в той час як мережі 4G були оптимізовані лише для смартфонів. Крім того, мережі 5G повинні забезпечувати низьку ступінь затримки, а також мале споживання енергії.

Інтерконтинентальний мережу 5G, яка була протестована в середу, повинна вирішити проблеми з технологією «нарізки федеративної мережі». Вона розділяє одну фізичну мережу на кілька «зрізів», які можуть виділятися для різних служб, використовуючи програмну віртуальну мережу. Таким чином підвищується ефективність.

Компанія SK Telecom і її партнери розробили технологію нарізки мережі ще в 2015 році, проте, в рамках даного тесту вона вперше була випробувана за кордоном.

«5G - це не просто більш швидка мережу. 5G буде давати користувачеві широкі можливості у будь-якому місці і в будь-який час - навіть під час подорожей, при перемиканні з одного оператора на іншого, - говорить технічний директор SK Telecom Чой Жінки Сунг. - Нарізка федеративної мережі уможливить безшовне поділ платформи між операторами на глобальному рівні - в цілях безперервного і гарантованої якості обслуговування ».
Багато операторів мереж - не тільки SK Telecom і Deutsche Telekom, але також, наприклад, корейський KT, китайські China Mobile, KDDI і NTT, та й виробники обладнання - зокрема, Ericsson, Nokia і Huawei - визнають, що технологія нарізки мережі є ідеальної мережевою архітектурою для епохи 5G. Дискусії з приводу стандартизації мереж 5G тривають, і в SK Telecom сподіваються запропонувати напрацювання, отримані в результаті співпраці з Deutsche Telekom і Ericsson, як галузевого стандарту.

До розробки технології нарізки федеративної мережі мобільні оператори повинні були встановлювати різне обладнання для роботи різних служб в рамках мережі 5G. Таким чином, як пояснюють в SK Telecom, нова технологія повинна допомогти провайдерам телекомунікаційних послуг заощадити гроші.

Також дана технологія дозволить оператору надавати послуги глобально, що позбавить передплатників від необхідності укладення окремих угод з різними операторами.

Демонстрація технології проходила в корпоративному конструкторському бюро DT в Бонні, Німеччина, а також в лабораторії 5G компанії SK Telecom на території Центру водіння BMW на острові Йонгжонгдо в Інчхон. В процесі тесту співробітники ремонтного відділу розмовляли в режимі доповненої реальності за підтримки колег з гостьової мережі. Раніше, в червні, під час проведення в Шанхаї Всесвітньої з'їзду операторів мобільного зв'язку, компанії озвучували бажання провести такий тест. В SK готові продемонструвати в роботі передові технології під час чергового Всесвітнього з'їзду операторів мобільного зв'язку, який пройде в цьому місяці.

Детальніше тут: http://mediasat.info/2017/02/16/global-5g-network-test/
Vodafone Україна закриє старі тарифні плани МТС
Події 13 лют, 2017

Vodafone Україна закриє старі тарифні плани МТС

Мобільний оператор Vodafone Україна до кінця лютого закриває ряд архівних тарифів МТС....


У мобільного зв’язку наступного покоління з’явились назва і логотип
Події 13 лют, 2017

У мобільного зв’язку наступного покоління

Поєднання символів «5G» стало офіційною назвою стандарту мобільного зв’язку наступного покоління,...


Інфографіка: цікаві факти про соціальні мережі
Події 07 лют, 2017

Інфографіка: цікаві факти про соціальні мережі

Компанія Red Website Design опублікувала цікаву інфографіку з різними фактами про соціальні мережі....


Ледниковый период
Коментарі 0 Комментариев

Ледниковый период

Друзья и коллеги, я, так же как и вы, искренне желаю кардинального улучшения бизнес климата в нашей стране и, в первую очередь, правил работы для МСБ, ибо это, уже в среднесрочной перспективе экономического развития, архи важно, что уже говорить о...

19 жов, 2018
На Харківщині у фермера-пенсіонера захопили частину врожаю
Коментарі 0 Комментариев

На Харківщині у фермера-пенсіонера захопили частину врожаю

Зібрати кукурудзу замість Миколи Гайкова захотів інший фермер – Юрій Ковальчук. У минулому він був «гаманцем» загиблого регіонала Євгена Кушанарьова....

19 жов, 2018
Віктор Жердицький: Росія – це окрема орда
Коментарі 0 Комментариев

Віктор Жердицький: Росія – це окрема орда

Найбільше на фальшування української історії вплинула Москва часів Петра І та Катерини ІІ. Зокрема, Катерина ІІ створила спеціальний департамент, який знищував правду про минуле українців. У ньому корегували події, що відбувалися за часів Русі. Від...

18 жов, 2018