07 гру, 2016 0 Коментарів

Фракція "Народний фронт" голосуватиме за зняття недоторканності з Новинського, - Юрій Береза

Голосування заплановане на четвер
Фракція "Народний фронт" голосуватиме за зняття недоторканності з Новинського, - Юрій БерезаПарламентська фрация "Народний фронт" буде голосувати за зняття недоторканності з Вадима Новинського, який є підозрюваним у справі про тиск на УПЦ МП. Про це в кулуарах Верховної Ради заявив депутат від фракції "Народний фронт" Юрій Береза, трансляцію проводив канал "112 Україна".

"Я буду голосувати за позбавлення цього покидька депутатської недоторканності. Я вважаю Новинського одним з організаторів війни на сході. Я буду однозначно голосувати за те, щоб позбавити його депутатської недоторканності. Так само і фракція "Народного фронту", - заявив Береза.

Нагадаємо, в четвер парламент розгляне питання про зняття депутатської недоторканності з Вадима Новинського, який є підозрюваним у справі про тиск на УПЦ МП з метою усунення з посади покійного митрополита Володимира. Зокрема йому інкримінують співучасть у позбавленні свободи особистого помічника Володимира - Олександра Драбинка (ч. 2 ст. 146 і ч. 1 ст. 365 Кримінального кодексу).

Вчора регламентний комітет Ради передав Парубію подання щодо Новинського, щоб парламент визначився із його депутатським імунітетом.

Варто нагадати, що сам Новинський своєї провини не визнає і вважає справу політичною.

За його словами, версія слідства про нібито умисне позбавлення свободи ієрарха Олександра Драбинка побудована на припущеннях і не підкріплена доказами. Нардеп зазначив, що Драбинко в той період вільно переміщався, а версія про його нібито незаконне утримання виникає після відомих подій на Майдані.

http://ua.112.ua
Комітет передав подання щодо Новинського Парубію
Події 06 гру, 2016

Комітет передав подання щодо Новинського Парубію

Регламентний комітет Верховної Ради спрямував подання про притягнення до кримінальної...


У справі Новинського оголосили підозру ще трьом фігурантам
Події 06 гру, 2016

У справі Новинського оголосили підозру ще трьом

Генеральна прокуратура України крім народного депутата, члена фракції «Опозиційний блок» Вадима...


ГПУ може поставити у суді питання про неправдивість Януковича
Події 28 лис, 2016

ГПУ може поставити у суді питання про

Генпрокуратура може у суді поставити питання про недостовірність озвученої...


Олег Кулиненко. Чемпіон та вірний товариш
Коментарі 0 Комментариев

Олег Кулиненко. Чемпіон та вірний товариш

Того дня горіла земля. Олег та ще з десяток його побратимів закривали відступ захисників ДАПу. Попри сніжний січень, усе навколо нагадувало пейзажі вогняної гієни. Он там – понівечений танк, а тут – випалені дерева. Бій виявився дуже тяжким. Тривав...

15 лют, 2019
Андрій Кочуков: Україні потрібна колегія виборців
Коментарі 0 Комментариев

Андрій Кочуков: Україні потрібна колегія виборців

i-ua.tv продовжує серію матеріалів про демократію в Україні. Цього разу ми поговорили про владу народу та загальне виборче право з експертом із місцевого самоврядування Андрієм Кочуковим....

13 лют, 2019
Юрій Буздуган: ми вступили в епоху найстрашнішої форми тиранії
Коментарі 0 Комментариев

Юрій Буздуган: ми вступили в епоху найстрашнішої форми тиранії

Важко уявити більш жорстку форму тиранії, ніж та, де людина не усвідомлює свою несвободу. Подивіться тільки на Росію. Там живуть мільйони підданих. Майже усі вони готові видряпати очі будь-кому, хто наважиться назвати їх рабами. На жаль, в Україні...

11 лют, 2019