07 гру, 2016 0 Коментарів

Фракція "Народний фронт" голосуватиме за зняття недоторканності з Новинського, - Юрій Береза

Голосування заплановане на четвер
Фракція "Народний фронт" голосуватиме за зняття недоторканності з Новинського, - Юрій БерезаПарламентська фрация "Народний фронт" буде голосувати за зняття недоторканності з Вадима Новинського, який є підозрюваним у справі про тиск на УПЦ МП. Про це в кулуарах Верховної Ради заявив депутат від фракції "Народний фронт" Юрій Береза, трансляцію проводив канал "112 Україна".

"Я буду голосувати за позбавлення цього покидька депутатської недоторканності. Я вважаю Новинського одним з організаторів війни на сході. Я буду однозначно голосувати за те, щоб позбавити його депутатської недоторканності. Так само і фракція "Народного фронту", - заявив Береза.

Нагадаємо, в четвер парламент розгляне питання про зняття депутатської недоторканності з Вадима Новинського, який є підозрюваним у справі про тиск на УПЦ МП з метою усунення з посади покійного митрополита Володимира. Зокрема йому інкримінують співучасть у позбавленні свободи особистого помічника Володимира - Олександра Драбинка (ч. 2 ст. 146 і ч. 1 ст. 365 Кримінального кодексу).

Вчора регламентний комітет Ради передав Парубію подання щодо Новинського, щоб парламент визначився із його депутатським імунітетом.

Варто нагадати, що сам Новинський своєї провини не визнає і вважає справу політичною.

За його словами, версія слідства про нібито умисне позбавлення свободи ієрарха Олександра Драбинка побудована на припущеннях і не підкріплена доказами. Нардеп зазначив, що Драбинко в той період вільно переміщався, а версія про його нібито незаконне утримання виникає після відомих подій на Майдані.

http://ua.112.ua
Комітет передав подання щодо Новинського Парубію
Події 06 гру, 2016

Комітет передав подання щодо Новинського Парубію

Регламентний комітет Верховної Ради спрямував подання про притягнення до кримінальної...


У справі Новинського оголосили підозру ще трьом фігурантам
Події 06 гру, 2016

У справі Новинського оголосили підозру ще трьом

Генеральна прокуратура України крім народного депутата, члена фракції «Опозиційний блок» Вадима...


ГПУ може поставити у суді питання про неправдивість Януковича
Події 28 лис, 2016

ГПУ може поставити у суді питання про

Генпрокуратура може у суді поставити питання про недостовірність озвученої...


Ледниковый период
Коментарі 0 Комментариев

Ледниковый период

Друзья и коллеги, я, так же как и вы, искренне желаю кардинального улучшения бизнес климата в нашей стране и, в первую очередь, правил работы для МСБ, ибо это, уже в среднесрочной перспективе экономического развития, архи важно, что уже говорить о...

19 жов, 2018
На Харківщині у фермера-пенсіонера захопили частину врожаю
Коментарі 0 Комментариев

На Харківщині у фермера-пенсіонера захопили частину врожаю

Зібрати кукурудзу замість Миколи Гайкова захотів інший фермер – Юрій Ковальчук. У минулому він був «гаманцем» загиблого регіонала Євгена Кушанарьова....

19 жов, 2018
Віктор Жердицький: Росія – це окрема орда
Коментарі 0 Комментариев

Віктор Жердицький: Росія – це окрема орда

Найбільше на фальшування української історії вплинула Москва часів Петра І та Катерини ІІ. Зокрема, Катерина ІІ створила спеціальний департамент, який знищував правду про минуле українців. У ньому корегували події, що відбувалися за часів Русі. Від...

18 жов, 2018