07 гру, 2016 0 Коментарів

Глава ФДМ не має наміру подавати у відставку через критику прем'єр-міністра

Глава ФДМ не має наміру подавати у відставку через критику прем'єр-міністра

Голова Фонду державного майна (ФДМ) України Ігор Білоус не має наміру подавати у відставку через критику на адресу відомства з боку прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, який вважає ФДМ нездатним ефективно проводити приватизацію за нинішнього керівництва.

"Зрозуміло, що прем'єр не задоволений результатами. Я б теж на його місці був би незадоволений результатами. Я думаю, що в нас ще будуть дискусії з приводу того, які деталі, що, власне, призвело до цього", - сказав він журналістам після засідання Кабінету Міністрів у Києві в середу.

Він додав, що 8-9 грудня передбачається проведення брифінгу, присвяченого невдалому повторному конкурсу на приватизацію Одеського припортового заводу (ОПЗ), на якому будуть оголошені всі деталі.

"Ми будемо готувати звіт для прем'єра. Для нас результат конкурсу теж був несподіванкою", - зазначив глава ФДМ.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду в середу заявив, що невдалий повторний конкурс із продажу 99,567% акцій ПАТ "ОПЗ" продемонстрував нездатність ФДМ у його нинішньому стані й за нинішнього керівництва ефективно проводити приватизацію.

"Останній конкурс із приватизації ОПЗ показав, що інституція (ФДМ - ІФ) просто абсолютно нездатна ефективно провести приватизацію, не здатна управляти державним майном", - сказав він.

"Я б звільнив усіх, хто управляє Фондом держмайна. Якби це були мої повноваження, всі були б вже звільнені", - заявив В.Гройсман.

Прес-служба ФДМ підтвердила, що на конкурс із приватизації ОПЗ не надійшло жодної заявки.

Як повідомлялося раніше, Кабінет Міністрів знизив стартову ціну ОПЗ на повторному конкурсі, який має відбутися 14 грудня, в 2,6 раза порівняно з невдалим конкурсом у липні цього року - до 5,16 млрд грн.

Підприємство випускає хімічну продукцію, займається також перевалкою аміаку на морський транспорт. Завод в 2015 році отримав чистий прибуток 211 млн грн проти чистого збитку 270 млн грн попереднього року, чистий дохід зріс у 2,1 раза - до 11,195 млрд грн.


http://ua.interfax.com.ua
Фонд держмайна темнив і всіляко затягував час на етапі подачі заявок на приватизацію ОПЗ – М.Щуріков
Події 07 гру, 2016

Фонд держмайна темнив і всіляко затягував час на

Фонд державного майна затягує процес продажу Одеського припортового заводу. Про це на своїй...


Гройсман назвав чутки про нездатність Києва провести
Події 05 гру, 2016

Гройсман назвав чутки про нездатність Києва

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що український уряд не допустить жодних зривів...


Гройсман розказав, на яких літаках мають літати українці
Події 29 лис, 2016

Гройсман розказав, на яких літаках мають літати

 Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що усередині держави необхідно...


Олег Кулиненко. Чемпіон та вірний товариш
Коментарі 0 Комментариев

Олег Кулиненко. Чемпіон та вірний товариш

Того дня горіла земля. Олег та ще з десяток його побратимів закривали відступ захисників ДАПу. Попри сніжний січень, усе навколо нагадувало пейзажі вогняної гієни. Он там – понівечений танк, а тут – випалені дерева. Бій виявився дуже тяжким. Тривав...

15 лют, 2019
Андрій Кочуков: Україні потрібна колегія виборців
Коментарі 0 Комментариев

Андрій Кочуков: Україні потрібна колегія виборців

i-ua.tv продовжує серію матеріалів про демократію в Україні. Цього разу ми поговорили про владу народу та загальне виборче право з експертом із місцевого самоврядування Андрієм Кочуковим....

13 лют, 2019
Юрій Буздуган: ми вступили в епоху найстрашнішої форми тиранії
Коментарі 0 Комментариев

Юрій Буздуган: ми вступили в епоху найстрашнішої форми тиранії

Важко уявити більш жорстку форму тиранії, ніж та, де людина не усвідомлює свою несвободу. Подивіться тільки на Росію. Там живуть мільйони підданих. Майже усі вони готові видряпати очі будь-кому, хто наважиться назвати їх рабами. На жаль, в Україні...

11 лют, 2019