16 бер, 2018 0 Коментарів

Фірми, пов’язані з комунальником, отримали 140 мільйонів за кол-центри для київських комунальників

Фірми, пов’язані з комунальником, отримали 140 мільйонів за кол-центри для київських комунальників

Починаючи з 2015 року, комунальні підприємства по обслуговуванню житлового фонду 8 районів Києва замовили у трьох пов’язаних між собою фірм послуги операційно-диспетчерського обслуговування на загальну суму 140 млн грн.

Про це написав Олександр Бондар у «KиевVласть».

Цього року до комунальних підприємств 8 районів Києва по утриманню житлового фонду, які вже мають власні диспетчерські, приєднаються ще два КП – Деснянського та Печерського районів.

Комунальники замовлять послуги call-центру, пов’язані з прийомом скарг від киян. Техзавдання у всіх КП однакове. Підрядник повинен приймати скарги від мешканців столичних будинків через систему операційно-диспетчерського обслуговування. Диспетчер фіксуватиме повідомлення, а потім інформуватиме про нього співробітників комунального підприємства.

У техзавданні зазначено, що через диспетчерську службу можна буде повідомляти про несправності в будинках (перебої в водо-, тепло-, і електропостачанні, про несправності ліфтів і лічильників, про перебої в вивезенні сміття, подавати заявки на проведення поточного ремонту в під’їздах будинків). Працювати диспетчерські служби повинні цілодобово. Термін поставки послуг – до 31.12.2018.

КП по утриманню житлового фонду Деснянського району за диспетчерське обслуговування (з 1 травня по 31 грудня 2018 рр.) планують витратити 5 млн грн., а в КП Печерського району – 3 млн грн.

Комунальники шести районів на цей рік вже замовили диспетчерські послуги на загальну суму 36,7 млн грн. Крім Деснянського та Печерського районів ще замовлять послуги у Голосіївському і Шевченківському районах.

Видання порахувало, щорічно на закупівлю диспетчерських послуг Київ витрачає майже 50 млн грн. Починаючи з 2015 р., за ці послуги в Києві вже було витрачено як мінімум 140 млн грн. Причому весь цей обсяг грошей ділять між собою три підприємства: ТОВ «Барс Україна», ТОВ «СЕА ОДС» і ТОВ «Дель-пак сістемс Україна»

«Барс Україна» виграло тендери на загальну суму 45,4 млн грн у 4 районах Києва, «Дель-пак сістемс Україна» за надання послуг у 3 районах столиці отримало 56,5 млн грн., «СЕА ОДС» за свою історію існування отримало підряди на загальну суму 39,8 млн грн. у 4 районах Києва.

«Барс Україна» належить Ігорю Третьякову і Ліліані Дикій. Третьяков на парламентських виборах у 2012 р. був довіреною особою кандидата Лариси Хобти, яка зараз є депутатом Київської облради.

Дика є співзасновником другого підрядника – «Дельта пак сістемс Україна». Вона також є співвласником ТОВ «Юг-центр», яке зареєстроване у Києві по вул. Героїв Космосу, 2-Б. Третій підрядник районних КП по утриманню житлового фонду – «СЕА ОДС» – також зареєстрований за цією адресою.

Власником «СЕА ОДС» є Олександр Дудченко. Він працює заступником директора комунального бюджетної установи «Контактний центр міста Києва 1551», який створений для забезпечення оперативного зв’язку між киянами і органами міської влади, у тому числі і щодо питань, пов’язаних з ЖКГ. Причому на сайті київського контактного центру не приховують, що Дудченко у 2013-2015 рр. був фінансовим директором «СЕА ОДС».
«Рідна» фірма Миримського-Мукерії стягуватиме борги для комунальників Чорноморська за 900 тисяч
Події 01 лют, 2018

«Рідна» фірма Миримського-Мукерії стягуватиме

КП «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області 13 грудня уклало угоду з...


Шантаж Київенерго: чому не всім киянам увімкнули тепло
Події 26 жов, 2017

Шантаж Київенерго: чому не всім киянам увімкнули

Комунальне підприємство «Київенерго» відмовляється включати опалення в будинках, на рахунках яких......


Через ремонт в трьох районах Києва відключать воду
Події 24 лип, 2017

Через ремонт в трьох районах Києва відключать воду

Через ремонт обмежать водопостачання деяких будинків Подільського, Солом’янського та Оболонського...


Олександр Хара: ОБСЄ – це не той інструмент, який може зупинити війну
Коментарі 0 Комментариев

Олександр Хара: ОБСЄ – це не той інструмент, який може зупинити війну

Питання не в некомпетентності спостерігачів ОБСЄ. Справа в тому, що на сьогодні не існує наддержавних структур, здатних виконати свою функцію, так як ми хотіли б. Просто є вада сучасної системи міжнародних відносин. Які б гарні чи погані люди не...

17 гру, 2018
Сергій Дацюк: протести  «жовтих жилетів» – це класичний бунт
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк: протести «жовтих жилетів» – це класичний бунт

Демонстранти нездатні здійснити революцію: ні філософську, ні політичну. Вони навіть не зможуть призвести своїми діями до побудови нової архітектури Європи, або нової економічної політики Франції. Вони нічого зробити нездані. І тут не допоможе ні...

13 гру, 2018
Міністерство культури не передавало УПЦ МП козацьку церкву на Дніпропетровщині
Коментарі 0 Комментариев

Міністерство культури не передавало УПЦ МП козацьку церкву на Дніпропетровщині

Ділянка, на якій знаходиться «Біла церква», відповідно до статті 34 Закону України «Про охорону культурної спадщини», належить до земель історико-культурного призначення. Іншими слова, вона не може передаватися ні у користування, ні у приватну...

13 гру, 2018