28 лип, 2017 0 Коментарів

В "Укроборонпромі" роз'яснили ліквідацію державного концерну "Антонов"

В "Укроборонпромі" роз'яснили ліквідацію державного концерну "Антонов"

Своїм рішенням уряд ліквідував порожню юридичну особу, державний авіабудівний концерн "Антонов", оскільки ще 31 березня 2015 року підприємство "Антонов" увійшло до складу "Укроборонпром". Про це повідомляє прес-служба ДК "Укроборонпром", передає УНН.

"За останні дні український інформаційний простір "вибухнув" від новини державний авіабудівний концерн "Антонов" - ліквідовано. …Різноманітні "експерти" почали розповсюджувати заклики на кшталт "вбили Антонов" та міркувати про долю української авіабудівної галузі. Не говорячи вже про російську пропагандистку машину, яка, як зазвичай, переробила цю новину у інформаційну зброю. Лише уважний читач міг помітити, що мова йде про ліквідування юридичної особи – державного авіабудівного концерну "Антонов", через відсутність у ньому учасників", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Також уточнюється, що "ще 31 березня 2015 року, у відповідності до рішення КМУ ДП "Антонов", який був частиною державного авіабудівного концерну "Антонов", увійшов до складу ДК "Укроборонпром", а 15 червня того ж року до складу концерну увійшли ДП "Харківське державне авіаційне виробниче підприємство" (ХДАВП) та ДП "Завод 410 цивільної авіації".

"Тобто, за рішенням Кабміну була ліквідована порожня юридична особа, в якій немає учасників, виробничих площадок та наукових центрів. Все це - ще з 2015 року на повну потужність працює у складі "Укроборонпрому", - зазначили у прес-службі.

Як повідомляв УНН, уряд ліквідував державний концерн "Антонов".

Нагадаємо, в березні та червні 2015 року три підприємства концерну "Антонов" перейшли зі складу концерну "Антонов" до державного концерну "Укроборонпром".

Джерело: УНН
Уряд ліквідував державний концерн
Політика / Події 25 лип, 2017

Уряд ліквідував державний концерн "Антонов"

Уряд вирішив ліквідувати державний авіабудівний концерн "Антонов" і утворив ліквідаційну комісію,...


Уряд внесе зміни до порядку в`їзду на тимчасово окуповані території
Політика / Події 19 лип, 2017

Уряд внесе зміни до порядку в`їзду на тимчасово

На сьогоднішньому засіданні уряд має внести зміни у фінансовий план НАК "Нафтогаз України", до...


Події 30 січ, 2017

"Укроборонпром" у 2016 р. збільшив експорт

Обсяг експорту озброєнь і продукції подвійного та спеціального призначення підприємствами...


Олег Кулиненко. Чемпіон та вірний товариш
Коментарі 0 Комментариев

Олег Кулиненко. Чемпіон та вірний товариш

Того дня горіла земля. Олег та ще з десяток його побратимів закривали відступ захисників ДАПу. Попри сніжний січень, усе навколо нагадувало пейзажі вогняної гієни. Он там – понівечений танк, а тут – випалені дерева. Бій виявився дуже тяжким. Тривав...

15 лют, 2019
Андрій Кочуков: Україні потрібна колегія виборців
Коментарі 0 Комментариев

Андрій Кочуков: Україні потрібна колегія виборців

i-ua.tv продовжує серію матеріалів про демократію в Україні. Цього разу ми поговорили про владу народу та загальне виборче право з експертом із місцевого самоврядування Андрієм Кочуковим....

13 лют, 2019
Юрій Буздуган: ми вступили в епоху найстрашнішої форми тиранії
Коментарі 0 Комментариев

Юрій Буздуган: ми вступили в епоху найстрашнішої форми тиранії

Важко уявити більш жорстку форму тиранії, ніж та, де людина не усвідомлює свою несвободу. Подивіться тільки на Росію. Там живуть мільйони підданих. Майже усі вони готові видряпати очі будь-кому, хто наважиться назвати їх рабами. На жаль, в Україні...

11 лют, 2019