28 лип, 2017 0 Коментарів

В "Укроборонпромі" роз'яснили ліквідацію державного концерну "Антонов"

В "Укроборонпромі" роз'яснили ліквідацію державного концерну "Антонов"

Своїм рішенням уряд ліквідував порожню юридичну особу, державний авіабудівний концерн "Антонов", оскільки ще 31 березня 2015 року підприємство "Антонов" увійшло до складу "Укроборонпром". Про це повідомляє прес-служба ДК "Укроборонпром", передає УНН.

"За останні дні український інформаційний простір "вибухнув" від новини державний авіабудівний концерн "Антонов" - ліквідовано. …Різноманітні "експерти" почали розповсюджувати заклики на кшталт "вбили Антонов" та міркувати про долю української авіабудівної галузі. Не говорячи вже про російську пропагандистку машину, яка, як зазвичай, переробила цю новину у інформаційну зброю. Лише уважний читач міг помітити, що мова йде про ліквідування юридичної особи – державного авіабудівного концерну "Антонов", через відсутність у ньому учасників", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Також уточнюється, що "ще 31 березня 2015 року, у відповідності до рішення КМУ ДП "Антонов", який був частиною державного авіабудівного концерну "Антонов", увійшов до складу ДК "Укроборонпром", а 15 червня того ж року до складу концерну увійшли ДП "Харківське державне авіаційне виробниче підприємство" (ХДАВП) та ДП "Завод 410 цивільної авіації".

"Тобто, за рішенням Кабміну була ліквідована порожня юридична особа, в якій немає учасників, виробничих площадок та наукових центрів. Все це - ще з 2015 року на повну потужність працює у складі "Укроборонпрому", - зазначили у прес-службі.

Як повідомляв УНН, уряд ліквідував державний концерн "Антонов".

Нагадаємо, в березні та червні 2015 року три підприємства концерну "Антонов" перейшли зі складу концерну "Антонов" до державного концерну "Укроборонпром".

Джерело: УНН
Уряд ліквідував державний концерн
Політика / Події 25 лип, 2017

Уряд ліквідував державний концерн "Антонов"

Уряд вирішив ліквідувати державний авіабудівний концерн "Антонов" і утворив ліквідаційну комісію,...


Уряд внесе зміни до порядку в`їзду на тимчасово окуповані території
Політика / Події 19 лип, 2017

Уряд внесе зміни до порядку в`їзду на тимчасово

На сьогоднішньому засіданні уряд має внести зміни у фінансовий план НАК "Нафтогаз України", до...


Події 30 січ, 2017

"Укроборонпром" у 2016 р. збільшив експорт

Обсяг експорту озброєнь і продукції подвійного та спеціального призначення підприємствами...


«Гайдамака»: нам потрібна єдина Україна
Коментарі 0 Комментариев

«Гайдамака»: нам потрібна єдина Україна

До речі, «Гайдамака» виявився неправильним «ментом». Настільки несистемним, що став першим серед його колег, хто покинув окуповане місто в червні 2014року....

16 жов, 2018
У Дніпрі захисники України пройшлися маршем
Коментарі 0 Комментариев

У Дніпрі захисники України пройшлися маршем

До заходу також долучилися родичі загиблих, вони тримали портрети бійців, які полягли на війні з путінською Росією. Учасники маршу скандували «Слава Україні – Героям слава!»....

15 жов, 2018
Авіасалон «Авіасвіт XXI» як політичний майданчик
Коментарі / Події 0 Комментариев

Авіасалон «Авіасвіт XXI» як політичний майданчик

Цьогорічний авіасалон «Авіасвіт XXI» став справжнім майданчиком політичних ігор. Як ми вже писали, внаслідок вибухів складів боєприпасів на Чернігівщині, все керівництво держави зібралося на відповідну нараду, тому офіційно авіасалон відкривали...

12 жов, 2018