28 лип, 2017 0 Коментарів

В "Укроборонпромі" роз'яснили ліквідацію державного концерну "Антонов"

В "Укроборонпромі" роз'яснили ліквідацію державного концерну "Антонов"

Своїм рішенням уряд ліквідував порожню юридичну особу, державний авіабудівний концерн "Антонов", оскільки ще 31 березня 2015 року підприємство "Антонов" увійшло до складу "Укроборонпром". Про це повідомляє прес-служба ДК "Укроборонпром", передає УНН.

"За останні дні український інформаційний простір "вибухнув" від новини державний авіабудівний концерн "Антонов" - ліквідовано. …Різноманітні "експерти" почали розповсюджувати заклики на кшталт "вбили Антонов" та міркувати про долю української авіабудівної галузі. Не говорячи вже про російську пропагандистку машину, яка, як зазвичай, переробила цю новину у інформаційну зброю. Лише уважний читач міг помітити, що мова йде про ліквідування юридичної особи – державного авіабудівного концерну "Антонов", через відсутність у ньому учасників", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Також уточнюється, що "ще 31 березня 2015 року, у відповідності до рішення КМУ ДП "Антонов", який був частиною державного авіабудівного концерну "Антонов", увійшов до складу ДК "Укроборонпром", а 15 червня того ж року до складу концерну увійшли ДП "Харківське державне авіаційне виробниче підприємство" (ХДАВП) та ДП "Завод 410 цивільної авіації".

"Тобто, за рішенням Кабміну була ліквідована порожня юридична особа, в якій немає учасників, виробничих площадок та наукових центрів. Все це - ще з 2015 року на повну потужність працює у складі "Укроборонпрому", - зазначили у прес-службі.

Як повідомляв УНН, уряд ліквідував державний концерн "Антонов".

Нагадаємо, в березні та червні 2015 року три підприємства концерну "Антонов" перейшли зі складу концерну "Антонов" до державного концерну "Укроборонпром".

Джерело: УНН
Уряд ліквідував державний концерн
Політика / Події 25 лип, 2017

Уряд ліквідував державний концерн "Антонов"

Уряд вирішив ліквідувати державний авіабудівний концерн "Антонов" і утворив ліквідаційну комісію,...


Уряд внесе зміни до порядку в`їзду на тимчасово окуповані території
Політика / Події 19 лип, 2017

Уряд внесе зміни до порядку в`їзду на тимчасово

На сьогоднішньому засіданні уряд має внести зміни у фінансовий план НАК "Нафтогаз України", до...


Події 30 січ, 2017

"Укроборонпром" у 2016 р. збільшив експорт

Обсяг експорту озброєнь і продукції подвійного та спеціального призначення підприємствами...


Сергій Дацюк: протести  «жовтих жилетів» – це класичний бунт
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк: протести «жовтих жилетів» – це класичний бунт

Демонстранти нездатні здійснити революцію: ні філософську, ні політичну. Вони навіть не зможуть призвести своїми діями до побудови нової архітектури Європи, або нової економічної політики Франції. Вони нічого зробити нездані. І тут не допоможе ні...

13 гру, 2018
Міністерство культури не передавало УПЦ МП козацьку церкву на Дніпропетровщині
Коментарі 0 Комментариев

Міністерство культури не передавало УПЦ МП козацьку церкву на Дніпропетровщині

Ділянка, на якій знаходиться «Біла церква», відповідно до статті 34 Закону України «Про охорону культурної спадщини», належить до земель історико-культурного призначення. Іншими слова, вона не може передаватися ні у користування, ні у приватну...

13 гру, 2018
Юрій Смелянський: Україна має стати ініціаторкою застосування нових санкцій проти Росії
Коментарі 0 Комментариев

Юрій Смелянський: Україна має стати ініціаторкою застосування нових санкцій проти Росії

Ми не повинні наших європейських партнерів просити обмежувати інтереси свого бізнесу, у той час, коли самі продовжуємо торгівлю та економічні відносини з Росією. Україна має продемонструвати приклад позиційної політики. Тобто, бути самою...

07 гру, 2018