24 лис, 2017 0 Коментарів

Побудований найбільший акумулятор в світі

Побудований найбільший акумулятор в світі

Ви, напевно, пам'ятаєте історію про те, як знаменитий винахідник і, поза всякими сумнівами, талановитий підприємець Ілон Маск виграв тендер на будівництво в Австралії найбільшого в світі літій-іонного акумулятора Tesla Powerpack.

Як повідомляє видавництво hi-news , Маск особисто озвучив серед інших умов, що якщо йому не вдасться завершити будівництво цього акумулятора за 100 днів, то компанія Tesla повністю візьме витрати за будівництво на себе. Що ж, треба віддати Маску належне: він дотримав своє слово і упорався за 100 днів.

Основною метою будівництва подібного енергохраніліща стала потреба одного з регіонів Австралії в забезпеченні електроенергією. Побудувати необхідно було акумулятор на 100 мегават-годин, а завершити проект бажано було до початку грудня, щоб компанія Маска не понесла небажані втрати.

Акумулятор цей повинен був підзаряджатися від поновлюваного джерела енергії - австралійського парку вітряних електростанцій Hornsdale.

Побудований найбільший акумулятор в світіЯк Маск і обіцяв, він організував будівництво таким чином, що вклався у відведені терміни і допоміг уряду Австралії вирішити частину її енергетичних проблем.

Повноцінні випробування гігантського енергохраніліща повинні початися днями. В ході випробувань австралійські фахівці повинні зрозуміти: чи відповідає найбільший в світі акумулятор місцевим вимогам та законодавству, не ставить під чи ризику обслуговуючий персонал і чи не загрожує природі і екології держави. Початок повноцінної роботи Tesla Powerpack заплановано на 1 грудня 2017 року.

Для Австралії безперебійна робота цього електрохраніліща вкрай важлива, адже в минулому вересня частини країни залишилася практично без світла, після чого уряд всерйоз вирішило переглянути свої погляди на енергетику.

Вартість гігантської батареї становить близько 50 мільйонів доларів.
1,9 секунди до сотні. Tesla презентувала нове покоління моделі Roadster
Події 17 лис, 2017

Ілон Маск пожартував над світовим монстром автопрому
Події 27 вер, 2017

Ілон Маск пожартував над світовим монстром

Засновник низки новаторських компаній вважає, що автовиробники мають більше вкладати передові роз......


Ілон Маск показав перший готовий електрокар Tesla Model 3
Події 10 лип, 2017

Ілон Маск показав перший готовий електрокар Tesla

Засновник компанії Tesla Ілон Маск продемонстрував новий електрокар Tesla Model 3....


КОРД вдерся на базу Грузинського Легіону
Коментарі 0 Комментариев

КОРД вдерся на базу Грузинського Легіону

У захоплені бази добровольців зацікавлені російські олігархи та колишній міністр юстиції Роман Зварич. В полоні опинилися бійці підрозділу, серед них – громадяни США і Великої Британії. Вони вміють користуватися «Джавелінами» і планували передати...

23 бер, 2018
Сергій Дацюк: без стратегії Україна буде аграрною державою
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк: без стратегії Україна буде аграрною державою

З точки зору Європи, в України є чітка функція, і Захід нам її постійно нав'язує. Тому, якщо ми не здатні самостійно приймати рішення, нам доводиться погоджувати на те, що нам диктують, інколи виконуючи ці вимоги за гроші....

22 бер, 2018
Юрій Буздуган: зробити Україну успішною здатні тільки українці
Коментарі 0 Комментариев

Юрій Буздуган: зробити Україну успішною здатні тільки українці

Тільки ми самі зможемо зробити нашу країну процвітаючою та успішною. Все почнеться з того моменту, коли ми, у першу чергу, захищатимемо не малий і середній бізнес, а інтереси «Мотор Січі», «Азовсталі» і Харківського тракторного заводу. Нам треба...

22 бер, 2018

Останні