24 лис, 2017 0 Коментарів

Побудований найбільший акумулятор в світі

Побудований найбільший акумулятор в світі

Ви, напевно, пам'ятаєте історію про те, як знаменитий винахідник і, поза всякими сумнівами, талановитий підприємець Ілон Маск виграв тендер на будівництво в Австралії найбільшого в світі літій-іонного акумулятора Tesla Powerpack.

Як повідомляє видавництво hi-news , Маск особисто озвучив серед інших умов, що якщо йому не вдасться завершити будівництво цього акумулятора за 100 днів, то компанія Tesla повністю візьме витрати за будівництво на себе. Що ж, треба віддати Маску належне: він дотримав своє слово і упорався за 100 днів.

Основною метою будівництва подібного енергохраніліща стала потреба одного з регіонів Австралії в забезпеченні електроенергією. Побудувати необхідно було акумулятор на 100 мегават-годин, а завершити проект бажано було до початку грудня, щоб компанія Маска не понесла небажані втрати.

Акумулятор цей повинен був підзаряджатися від поновлюваного джерела енергії - австралійського парку вітряних електростанцій Hornsdale.

Побудований найбільший акумулятор в світіЯк Маск і обіцяв, він організував будівництво таким чином, що вклався у відведені терміни і допоміг уряду Австралії вирішити частину її енергетичних проблем.

Повноцінні випробування гігантського енергохраніліща повинні початися днями. В ході випробувань австралійські фахівці повинні зрозуміти: чи відповідає найбільший в світі акумулятор місцевим вимогам та законодавству, не ставить під чи ризику обслуговуючий персонал і чи не загрожує природі і екології держави. Початок повноцінної роботи Tesla Powerpack заплановано на 1 грудня 2017 року.

Для Австралії безперебійна робота цього електрохраніліща вкрай важлива, адже в минулому вересня частини країни залишилася практично без світла, після чого уряд всерйоз вирішило переглянути свої погляди на енергетику.

Вартість гігантської батареї становить близько 50 мільйонів доларів.
1,9 секунди до сотні. Tesla презентувала нове покоління моделі Roadster
Події 17 лис, 2017

Ілон Маск пожартував над світовим монстром автопрому
Події 27 вер, 2017

Ілон Маск пожартував над світовим монстром

Засновник низки новаторських компаній вважає, що автовиробники мають більше вкладати передові роз......


Ілон Маск показав перший готовий електрокар Tesla Model 3
Події 10 лип, 2017

Ілон Маск показав перший готовий електрокар Tesla

Засновник компанії Tesla Ілон Маск продемонстрував новий електрокар Tesla Model 3....


Ледниковый период
Коментарі 0 Комментариев

Ледниковый период

Друзья и коллеги, я, так же как и вы, искренне желаю кардинального улучшения бизнес климата в нашей стране и, в первую очередь, правил работы для МСБ, ибо это, уже в среднесрочной перспективе экономического развития, архи важно, что уже говорить о...

19 жов, 2018
На Харківщині у фермера-пенсіонера захопили частину врожаю
Коментарі 0 Комментариев

На Харківщині у фермера-пенсіонера захопили частину врожаю

Зібрати кукурудзу замість Миколи Гайкова захотів інший фермер – Юрій Ковальчук. У минулому він був «гаманцем» загиблого регіонала Євгена Кушанарьова....

19 жов, 2018
Віктор Жердицький: Росія – це окрема орда
Коментарі 0 Комментариев

Віктор Жердицький: Росія – це окрема орда

Найбільше на фальшування української історії вплинула Москва часів Петра І та Катерини ІІ. Зокрема, Катерина ІІ створила спеціальний департамент, який знищував правду про минуле українців. У ньому корегували події, що відбувалися за часів Русі. Від...

18 жов, 2018