26 кві, 2018 0 Коментарів

За всю історію Twitter вдруге отримав прибуток

За всю історію Twitter вдруге  отримав прибуток

Twitter Inc в середу вдруге в своїй історії відзвітувала про квартальний прибуток, а також повідомила про перевищили прогнози виручці і зростанні числа щомісяця активних користувачів за рахунок продажів відеореклами в Азії і на інших ринках за межами США.

Про це повідомляється на сайті Reuters.

"Число щомісяця активних користувачів зросла на 3 відсотки до 336 мільйонів, перевищивши прогноз аналітиків на рівні 334 мільйонів", -пишеться на сайті.

Також вони повідомили - "Продажі за кордоном зросли на 53 відсотки в річному вираженні, в той час як в США - на 2 відсотка. Загальна виручка збільшилася на 21 відсоток."

Тобто, чистий прибуток Twitter склала $ 61 млн, або 8 центів на акцію, проти збитку в $ 61,6 мільйона, або 9 центів на акцію, роком раніше.

Прибуток за винятком деяких статей балансу склала 16 центів на акцію, у той час як аналітики прогнозували показник в 12 центів на акцію.
Прибуток російського
Події 15 сер, 2017

Прибуток російського "Газпрому" впала в 11 разів

За півроку монополіст РФ заробив всього 17,4 млрд рублів...


Аеропорт
Події 30 лип, 2017

Аеропорт "Бориспіль" різко збільшив прибуток

Чистий дохід підприємства теж помітно збільшився...


Twitter вводить жорсткі правила для користувачів
Події 08 лют, 2017

Twitter вводить жорсткі правила для користувачів

Соціальна мережа Twitter буде встановлювати особистості користувачів, чиї акаунти були заблоковані...


Микола Голомша: ватників потрібно перевиховувати
Коментарі 0 Комментариев

Микола Голомша: ватників потрібно перевиховувати

Ми ж не можемо взяти їх і, умовно кажучи, розстріляти, або посадити на потяг і вивезти в Росію. Їх необхідно перевиховувати. І досягти успіху у цій нелегкій праці можна тільки за умови наявності сприятливого середовища, де ці ватники живуть. На мою...

18 бер, 2019
Курьйоз з тіарою скіфського царя Сайтоферна.
Коментарі 0 Комментариев

Курьйоз з тіарою скіфського царя Сайтоферна.

Ця історія зі скіфським золотом, підштовхнула нас навести приклад цікавої історичної події, що відбулась майже 120 років тому. Втім, ми хотіли би у рубриці «Погляд з минулого», ще раз «подивитись у минуле», щоб громадськість зрозуміла рівень...

18 бер, 2019
Обережно! Пенсофіцери!
Коментарі 0 Комментариев

Обережно! Пенсофіцери!

Ну навіщо відпочиваючим у санаторії зайві приводи для нервування? Але на жаль, так думали не всі. На приклад, наш сусід за столом у їдальні. Він – міцний чолов'яга, на вигляд, 54 – 58 років. Афганець і полковник запасу. Більше того, навіть цілий...

18 бер, 2019