13 лют, 2017 0 Коментарів

В ООН сьогодні збираються обговорити захист інфраструктури від терактів

В ООН сьогодні збираються обговорити захист інфраструктури від терактів

В залі Ради безпеки ООН сьогодні збираються обговорити питання захисту критичної інфраструктури від терористичних атак. Про це йдеться у порядку денному засідань ООН, передає УНН.

Як зазначається у порядку денному, питання супроводжує лист постпреда України при ООН Володимира Єльченка від 1 лютого 2017 року на ім'я Генсека.
"Маю честь перепровадити цим концептуальну записку для запланованих на 13 лютого 2017 року відкритих дебатів з питання про захист життєво важливих об'єктів інфраструктури від терористичних нападів. Буду вдячний за поширення цього листа та додатки до нього як документа Ради безпеки", - йдеться у листі.

Ймовірним результатом дебатів, як зазначається, може бути взяття Радбезом до розгляду питання про прийняття резолюції, спрямованої на мобілізацію міжнародних зусиль з запобігання терористичних нападів на життєво важливі об'єкти інфраструктури і реагування на них шляхом зміцнення потенціалу країн і підвищення їх стійкості до таких загроз та сприяння налагодженню співробітництва між державами в цій області.

Вказано, що відкриті дебати будуть проведені 13 лютого 2017 року 10 годині за місцевим часом у залі Ради безпеки.

Перед Радбезом ООН, як очікується, виступлять такі доповідачі: начальник Канцелярії Генерального секретаря Марія Луїза Рібейру Віотті; заступник Генерального директора Організації по забороні хімічної зброї Хамід Алі Рао; Спеціальний радник Генерального секретаря Міжнародної морської організації з питань забезпечення безпеки на морі і полегшення морського судноплавства Кріс Трелоні; Старший радник з питань науки і нерозповсюдження Фонду захисту демократії і колишній заступник Генерального директора Міжнародного агентства з атомної енергії Оллі Хейнонен; і представники приватного сектора (підлягає підтвердженню).

Джерело: УНН




У Радбезі ООН відбудуться відкриті дебати під головуванням Клімкіна
Події 13 лют, 2017

У Радбезі ООН відбудуться відкриті дебати під

У Раді безпеки ООН у Нью-Йорку (США) 13 лютого під головуванням міністра закордонних справ України...


ПАРЄ сьогодні розгляне 24 поправки до резолюції щодо України
Події 25 січ, 2017

ПАРЄ сьогодні розгляне 24 поправки до резолюції

Вже сьогодні ввечері Парламентська асамблея Ради Європи розгляне звіт моніторингової місії щодо...


Україна закликала ООН посилити тиск на Росії через репресії проти українців
Події 30 гру, 2016

Україна закликала ООН посилити тиск на Росії

Україна закликала держави-члени ООН посилити тиса на Росію через репресії проти українців. Про...


Навіщо Росії Білорусь?
Коментарі 0 Комментариев

Навіщо Росії Білорусь?

Переговори про таку союзну державу тривають вже 20 років. Втім, не зважаючи на встановлення авторитарних режимів в обох країнах, Росія та Білорусь продовжують успішно існувати окремо. Однак Кремль це не дуже влаштовує. Російський прем'єр Дмитро...

17 січ, 2019
У Дніпрі суд продовжує слухати справу про козацьку церкву
Коментарі 0 Комментариев

У Дніпрі суд продовжує слухати справу про козацьку церкву

Доля старовинного собору Різдва Пресвятої Богородиці все ще знаходиться у руках Господарського суду Дніпропетровської області. 16 січня колегія суддів під керівництвом Юрія Первушина продовжила розгляд справи так званої Білої церкви...

17 січ, 2019
В завершении уходящего года
Коментарі 0 Комментариев

В завершении уходящего года

Жму руку и выражаю уважение друзьям и коллегам предпринимателям, которые на протяжении 2018-го стояли каждый на своей стезе, работали и верили в лучшее....

30 гру, 2018