14 лют, 2017 0 Коментарів

Уразливість Windows 10 Mobile дає доступ до фотографій

Уразливість Windows 10 Mobile дає доступ до фотографій

Уразливість системи безпеки Windows 10 на смартфонах дозволяє обійти пін-код та інші варіанти блокування і отримати доступ до галереї зображень, якщо апарат працює на збірках Preview або Production в програмі попереднього тестування Windows Insider.

Судячи з наявних на даний момент відомостями, останні збірки Windows 10 Mobile Creators Update цієї вразливістю не зазнали руйнувань. На інших версіях захист можна обійти в кілька простих кроків і отримати доступ до фотографій на смартфоні.

Для цього потрібно відкрити програму камери, коли смартфон заблокований. Це досягається через ярлик камери на екрані блокування; далі потрібно зробити фотографію і відкрити її за допомогою невеликої мініатюри в лівому нижньому кутку. Коли фотографії відкрита, її потрібно видалити при через ярлик кошика на екрані і натиснути кнопку Назад.

Мініатюра фотографії стане чорною, потрібно натиснути на неї, знову натиснути Назад і знову відкрити чорну мініатюру. При третій спробі з'явиться можливість переглядати всі фотографії в галереї.

Навряд чи багато користувачів самі додумалися б до подібної послідовності дій, але тепер опис з'явилося в інтернеті і ризик став значно вище. Microsoft вже отримала повідомлення про цю вразливостей в своєму додатку Feedback Hub, тому незабаром можна розраховувати на появу патча. Навряд чи компанія встигне включити його до складу вторинних патчів, які виходять вже через кілька годин.

Джерело: [url=http://]oszone.net[/url]
Технології розпізнавання облич - прогрес чи загроза?
Події 09 лют, 2017

Технології розпізнавання облич - прогрес чи

На думку поета Крістофера Марлоу, Єлена Троянська мала обличчя, "що кораблі гонило в дальню путь",...


Запущена нова навігаційна система Galileo
Події 17 гру, 2016

Запущена нова навігаційна система Galileo

Європейська комісія повідомила, що європейська супутникова навігаційна система Галілей (Galileo)...


Слідом за Microsoft Edge був зламаний браузер Safari
Події 11 лис, 2016

Слідом за Microsoft Edge був зламаний браузер

Фестиваль PwnFest 2016 присвячений зламу програмних продуктів і ґаджетів в цьому році не обійшовся...


Ледниковый период
Коментарі 0 Комментариев

Ледниковый период

Друзья и коллеги, я, так же как и вы, искренне желаю кардинального улучшения бизнес климата в нашей стране и, в первую очередь, правил работы для МСБ, ибо это, уже в среднесрочной перспективе экономического развития, архи важно, что уже говорить о...

19 жов, 2018
На Харківщині у фермера-пенсіонера захопили частину врожаю
Коментарі 0 Комментариев

На Харківщині у фермера-пенсіонера захопили частину врожаю

Зібрати кукурудзу замість Миколи Гайкова захотів інший фермер – Юрій Ковальчук. У минулому він був «гаманцем» загиблого регіонала Євгена Кушанарьова....

19 жов, 2018
Віктор Жердицький: Росія – це окрема орда
Коментарі 0 Комментариев

Віктор Жердицький: Росія – це окрема орда

Найбільше на фальшування української історії вплинула Москва часів Петра І та Катерини ІІ. Зокрема, Катерина ІІ створила спеціальний департамент, який знищував правду про минуле українців. У ньому корегували події, що відбувалися за часів Русі. Від...

18 жов, 2018