23 травня, 2017 0 Коментарів

Споживачі Києва заборгували за тепло і гарячу воду 4,2 млрд грн

Споживачі Києва заборгували за тепло і гарячу воду 4,2 млрд грн

Заборгованість столичних споживачів теплової енергії на 1 травня склала 4,2 млрд грн. Найбільшу заборгованість за тепло, опалення та гарячу воду мають населення та житлово-експлуатаційні організації столиці — 1,7 млрд грн та 846,7 млн грн відповідно. Про це передає УНН з посиланням на прес-службу ПАТ "Київенерго".

"Заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед ПАТ “Київенерго” на 1 травня склала 4,2 млрд грн. Найбільшу заборгованість за тепло, опалення та гарячу воду мають населення та житлово-експлуатаційні організації столиці — 1,7 млрд грн та 846,7 млн грн відповідно", - йдеться у повідомленні.

На 1 травня 2017 року заборгованість організацій, які фінансуються з держбюджету, становила 112,5 млн грн, а борг держбюджету з компенсації пільг та субсидій — 1,2 млрд грн.

Критична ситуація з розрахунками за опалення та гарячу воду зберігається у Деснянському (221,2 млн грн) та Святошинському (209,9 млн грн) районах.

Сумарна заборгованість населення за опалення та гарячу воду на 1 травня 2017 року склала 1,7 млрд грн. Заборгованість мешканців столиці за опалення становить 1,3 млрд грн, борг за гарячу воду — 481,8 млн грн.
В перерахунку на одного мешканця району найбільші борги за опалення та гарячу воду мають мешканці Печерського району — 3,1 тис. грн.

Серед житлових будинків максимальну заборгованість накопичили споживачі Подільського району — 6,5 млн грн (вул. Вишгородська, 45), Печерського — 3,7 млн грн (вул. Щорса, 44а) та Солом’янського — 2,7 млн грн (вул. Михайла Донця, 2А).

Як повідомляв УНН 26 квітня, у Києві відключили від газопостачання 17 котелень.

Раніше повідомлялося, що столичні споживачі заборгували за тепло і гарячу воду майже 5 млрд грн.

Джерело: УНН
Борг Києва за електроенергію перевищив мільярд грн
Події 22 травня, 2017

Борг Києва за електроенергію перевищив мільярд грн

Борг столичних споживачів за використану електричну енергію перед ПАТ “Київенерго” на 1 травня 2017...


Сьогодні відключать гарячу воду у ще 515 будинках Києва
Події 18 кві, 2017

Сьогодні відключать гарячу воду у ще 515 будинках

Сьогодні у Святошинському і Солом’янському районах відключать гарячу воду для випробування...


Банки скоротили заборгованість з рефінансування до 60,4 млрд грн
Події 06 кві, 2017

Банки скоротили заборгованість з рефінансування

Станом на 5 квітня цього року банки скоротили заборгованість за рефінансування перед Національним...


Кремлевские гопники и Украина.
Коментарі 0 Комментариев

Кремлевские гопники и Украина.

Для того чтобы понять логику и смысл политических событий на России и как это будет икаться Украине, есть резон предварительно послушать замечательного писателя и публициста Виктора Шендеровича, который регулярно в передачах «Особое мнение" на Эхе...

16 бер, 2018
Новому Главе НБУ
Коментарі 0 Комментариев

Новому Главе НБУ

С 1991 года, Украина, уже по факту свершившихся событий, по сути не имела Главу Национального банка, который бы не толко соответствовал всем требованиям, которые должны быть соблюдены для, без преувеличения, одной из ключевых позиций в стране, но и...

15 бер, 2018
Фейкові новини від МЗС Угорщини – недолугість чи спланована акція?
Коментарі 0 Комментариев

Фейкові новини від МЗС Угорщини – недолугість чи спланована акція?

Минулими вихідними міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто повідомив світові, що на Закарпатті встановлено постійну присутність спостерігачів ОБСЄ....

12 бер, 2018